Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal.

personalen2016
Rektor
Christin Bierbrier
christin.bierbrier@redcross.se
Biträdande rektor och lärare – Asyl och migration i praktiken
Ulrika Sandin
ulrika.sandin.rk@folkbildning.net
Skolsamordnare
Maja Heurling
maja.heurling@redcross.se
Administratör
Desiré Dannberg
desire.dannberg@redcross.se
Studie- och yrkesvägledare
Jenny Bollius
jenny.bollius@redcross.se
Lärare – Aktiv i Sverige
Therese Malmberg
therese.malmberg@folkbildning.net
Lärare – Vi i världen
Ronak Novrouzpour
ronak.novrouzpour.rk@folkbildning.net
Lärare – Dokumentär i världen
Birger Nilsson
birger.nilsson.rk@folkbildning.net
Lärare – Dokumentär i världen
Ernesto Sanchez Valdez
ernesto.sanchez.valdez.rk@folkbildning.net
Lärare – Vi i samhället
Eric Gustafsson
eric.gustafsson.rk@folkbildning.net
Lärare – Ledarskap för en hållbar värld
Göran Nordling
goran.nordling.rk@folkbildning.net
Lärare – Hemma i Sverige
Samad Kader
samad.kader.rk@folkbildning.net
Lärare – Allmän kurs
Magnus Kullgren
magnus.kullgren@folkbildning.net
Lärare – Asyl och migration i praktiken
Anna Olsson
anna.olsson.rk@folkbildning.net
Lärare – Fair Trade
Jonathan Österlund
jonathan.osterlund.rk@folkbildning.net
Lärare – Fair Trade
Emelie Muntrakis
emelie.muntrakis@redcross.se
Lärare – Genus och mänskliga rättigheter
Pija Johansson
pija.johanson.rk@folkbildning.net
Lärare – Sikta mot högskolan
Åsa Söderlund-Dahl
asa.soderlund.dahl.rk@folkbildning.net
Lärare – Vi i samhället och Genus och mänskliga rättigheter
Anna Sandqvist
anna.sandqvist@folkbildning.net
Lärare – Asyl och migration i praktiken
Meral Onmaz
meral.onmaz.rk@folkbildning.net
Lärare – Studiemotiverande folkhögskolekurs
Åsa Petersson
asa.petersson@redcross.se
Lärare – Studiemotiverande folkhögskolekurs
Felicia Garcia
felicia.garcia@redcross.se

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s